X
X
USD

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

UK Sosyal Medya Reklam Ajans , Sosyal Medya  sektörünün ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini maksimum düzeyde karşılamak ve profesyonel anlamda çözümler üreterek hizmet sunmak amacıyla faaliyete geçmiştir. Amacımız kaliteli web yazılım scriptleri, Sosyal Medya Ağlarında Masaustü yazılım  üreterek katma değer sağlamak ve aynı zamanda müşteri memnuniyetini olabildiğince yüksek tutmaktır.

Bu ölçüde, yıllarca edinmiş olduğumuz sektörel bilgi birikimi ve tecrübe ile tamamen kullanıcı odaklı, etkileyici ve ilgi çekici görsel tasarım ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş yazılım kodlamalarını bir araya getirip nokta atışı ile çözüme ulaştırmaktayız. Yazılımlarımızda olabilecek tüm varyasyonları düşünerek buna göre üretim yapmaktayız.

Sorunsuz Hizmet - Sürekli Destek

UK Sosyal Medya Reklam Ajans  ürünlerinden herhangi birine sahip olduğunuzda, sıfır sorun – kaliteli hizmet de almış olursunuz. Tüm ürün ve hizmetlerimizin her zaman arkasında olduğumuzu, herhangi bir durumda dilediğiniz zaman ücretsiz destek ve yardım alabileceğinizin bilincinde olursunuz. Verdiğimiz destek ve yardımlar için kesinlikle ayrıca ücret talep etmeyiz. Müşterilerimizin yaşadığı sorunları hızlı bir şekilde çözmek ve destek sağlamak önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Uygun Fiyat - Kaliteli Hizmet

Tüm ürün ve hizmetlerimizde, piyasa şartları ve koşulları göz önünde bulundurularak, hizmet içeriği ve nitelikleri ile birlikte değerlendirme ile olabilecek minimum fiyat politikası uygulanmaktadır. Böylelikle, kaliteli ve sorunsuz hizmete en ekonomik fiyatlarla sahip olursunuz.

Tamamen Özel Üretim!

Tüm web yazılım scriptlerimiz, Sosyal Medya Araçlarımız  tamamen kendi üretimimiz olup, görsel tasarımı ve kodlamaları tarafımızca en ince ayrıntısına kadar düşünülerek özenle hazırlanmaktadır. Piyasada bulunan bazı tema sitelerinden hazır olarak alınan ve binlerce sitede kullanılan “hazır template”lerin  UK Sosyal Medya Ajans  bünyesinde yeri yoktur. 

Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

UK Sosyal Medya Reklam Ajans 


Top